...

Predávajte
s RE/MAX Family s jednotkou na trhu

Predaj nehnuteľnosti je náročnou obchodnou transakciou, ktorá sa skladá z niekoľkých procesných krokov a vyžaduje pomerne zložité právne operácie. Spoluprácou s profesionálnym realitným maklérom môžete celý proces značne urýchliť, dosiahnuť najvyššiu možnú predajnú cenu a ušetriť si veľké množstvo starostí.

Recenzie

Homestaging

Profesionálne fotografie a virtuálne prehliadky vašej nehnuteľnosti, ktoré vytvárajú prvotriedny vizuálny zážitok pre potenciálnych záujemcov a umožňujú im si predstaviť, ako by mohol ich nový domov vyzerať.

Taktiež využívame najnovšie online marketingové stratégie a nástroje, aby sme maximalizovali viditeľnosť vašej nehnuteľnosti na internete a pritiahli kvalitných kupujúcich.

Predávajte
s nami

  • +421 908 12 33 44

Využite možnosť osobnej konzultácie s našimi skúsenými maklérmi, ktorí vám pomôžu identifikovať vaše potreby a preferencie a nájdu pre vás tých správnych zákazníkov.

6 + 4 =

blog

Roky skúseností a špecifický trh v Nitre nás vyprofiloval ako realitných maklérov našich klientov, ktorí si zakladajú hlavne na osobných vzťahoch a individuálnom prístupe. Preto veríme, že vzťah založený na dôvere je zárukou úspešného partnerstva a obchodu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.