...

Virtuálny Staging: Aj vaša nehnuteľnosť môže byť vizuálne dokonalá

Je vedecky dokázané, že na to, aby sme zaujali, máme iba sedem sekúnd. Pri prezentácii nehnuteľností nám potenciálny zákazník tiež nedopraje dlhší čas. Nedovoľte, aby sa vaša nehnuteľnosť stratila v záplave inzerovaných ponúk.

Holobyt či holodom, starší dom určený na rekonštrukciu alebo stavebný pozemok si vždy vyžiadali dokonalú predstavivosť potenciálneho kupujúceho. Dnes môžeme akúkoľvek nehnuteľnosť prezentovať štýlovo zariadenú, príjemne osvetlenú a doplnenú vkusnými dekoráciami. Vstúpte s nami do sveta virtuálneho stagingu (známy tiež pod názvom virtuálny homestaging), v ktorom sa stretáva realita s digitálnym umením.

 

Virtuálne sme v našej kancelárii zariadili už viac ako 20 nehnuteľností. Ďalšou môže byť tá vaša.

 

Čo je virtuálny staging?

Ide o inovatívnu metódu prezentácie nehnuteľností pomocou digitálnych technológií. V praxi to znamená, že sa do profesionálne vytvorených fotografií nehnuteľností virtuálne vloží nábytok, dekorácie a odstrániť môžeme i prípadné nedostatky. Na fotografie pozemku zasa vieme umiestniť rodinný dom a dotvoriť naoko idylické okolie.

Kalkulácia ceny bytu v nitre

VĎaka našej online kalkulačke získate cenový odhad už do pár sekúnd!

Výhody virtuálneho stagingu

  1. Vdýchne vašej nehnuteľnosti dušu

S kombináciou kreativity a moderných technológií dokážeme každú nehnuteľnosť premeniť na skutočný domov z pohodlia našej realitnej kancelárie.

 

  1. Šetrí čas a finančné prostriedky

Tradičný staging býva často časovo a finančne náročný. Virtuálny staging nám šetrí čas – nečakáme na dodanie nábytku a dekorácií a zároveň minimalizujeme náklady, ktoré by vznikli pri fyzickom zariaďovaní.

 

  1. Rýchlejší predaj nehnuteľnosti

Zo skúseností v našej kancelárii môžeme potvrdiť, že sa „zariadené“ nehnuteľnosti predávajú rýchlejšie ako nezariadené. Navyše príjemne doladené zariadenie bytu či domu už na prvý pohľad upúta viac potenciálnych kupujúcich.

Naším cieľom je zabezpečiť pre našich klientov profesionálny predaj nehnuteľností a tiež postarať sa o to, aby kupujúcich vaša nehnuteľnosť na inzertných portáloch oslovila. Virtuálny staging je jedným z nástrojov, ktoré nám pri tom pomáhajú. V RE/MAX Family vás o tom radi presvedčíme!

Páčil sa Vám článok?
Dajte nám lajk na FB!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Prihláste sa na odber newsletterov

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.