...

Predaj domu – deň otvorených dverí

Niekde som čítal, že keď sa nedá predať nehnuteľnosť, treba spraviť Deň otvorených dverí. Hej, jasne, že viem čítať! My škriatkovia máme na to školy! Navyše v kancli sú vždy nejaké časopisy položené na stoloch. Raz jeden maklér zabudol na stole aj celú kúpnu zmluvu. Našťastie bez osobných údajov klientov. Normálne ma to bavilo.  Ľuboš ma však minule prekvapil. Deň otvorených dverí naplánoval ihneď potom, ako sa s majiteľom na predaji domu dohodol.

Kalkulácia ceny bytu v nitre

VĎaka našej online kalkulačke získate cenový odhad už do pár sekúnd!

V deň akcie som sa schoval v batohu s balónmi a servítkami. Najlepšie miesto. A cestovali sme.
Ono to nakoniec bolo aj dosť ďaleko od Nitry, už mi aj začínalo byť v tom aute zle. 
Našťastie sme čoskoro zastali, bolo to o chlp.  Pozerám, že mu prišlo na pomoc tak pol kancelárie. Rozkladali všetky možné vlajky, plachty, bannery, pulty. Vyberali kávovar, sladkosti, chlebíčky, mňam. 
Ja som samozrejme zostal čakať v napätí pod sedadlom vodiča. A potom sa nič nedialo. 
Už som tam trčal skoro hodinu, keď to prišlo: pred domom zastalo auto.
Rýchlo pozriem k dverám a čo nevidím? Živého klienta! Pozriem sa bližšie … a ozaj ho nevidím! To prišiel len Pišta. Mal tuším priniesť ešte nejaké čipsy. Chlapci už časť zásob asi vyjedli. 
No nebudem sa rozpisovať. Ľudí prišlo nakoniec pomerne dosť. Chlapci a dievčatá pobehovali hore- dole, ukazovali, vysvetľovali, hostili. Do týždňa sa dom aj výhodne predal. Ja som sa bezpečne dopravil do kancelárie a večer zaspal jak Rudo na obhliadku. Srandujem. 🙂

Záver:
Deň otvorených dverí je väčšinou lepšie realizovať ihneď po nabratí nehnuteľnosti do ponuky. Kým nehnuteľnosť nie je na trhu „okukaná“. A treba k tomu veľa nápadov, prípravy a ochotných kolegov – pomocníkov. U nás sa dá, my si pomáhame – my sme Family. 🙂

Som Maxo, som realitný škriatok. Teda myslím, lebo bývam v realitnej kancelárii. V RE/MAX Family na Podzámskej 18 v Nitre. Nikto o mne nevie. Ale ja poznám všetkých. Porozprávam vám ich príbehy, niečo sa možno naučíte. Sledujte ma, bude to zaujímavé!

Páčil sa Vám článok?
Dajte nám lajk na FB!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Prihláste sa na odber newsletterov

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.