...

Kúpiť správnu nehnuteľnosť nemusí byť jednoduché. Poznáte službu makléra kupujúceho?

Hľadáte svoj vysnívaný dom, byt či pozemok, alebo ste sa rozhodli investovať do realít? Urobte tak so skúseným maklérom po svojom boku. Môže vám pomôcť nájsť i ihlu v kope sena. V čom spočívajú výhody takéhoto zastúpenia?

Maklér chráni záujmy kupujúceho

Stáva sa hlasom kupujúceho v realitnom biznise, bude stáť na vašej strane a bude nápomocný i vo fáze, kedy sa ešte len snažíte identifikovať vaše požiadavky. Neovplyvňuje ho stres z nákupu, dôkladne pozná situáciu na trhu i lokalitu, v ktorej pôsobí. Využite tieto výhody vo svoj prospech.

Kalkulácia ceny bytu v nitre

VĎaka našej online kalkulačke získate cenový odhad už do pár sekúnd!

Má prístup i k nezverejneným ponukám

Už dlho si robíte prehľad o nehnuteľnostiach, ktoré sú aktuálne dostupné? Zdá sa vám, že niektoré inzeráty vidíte v inzercii pridlho? Možno sa vôbec nemýlite. A tie, ktoré vás zaujali sú rezervované skôr, ako stihnete absolvovať prehliadku? Maklér, ktorý zastupuje kupujúceho, má nielen skvelý prehľad, ale často i prístup k nehnuteľnostiam, ktoré ešte nie sú zverejnené, spolupracuje s inými maklérmi a práve táto sieť jeho kontaktov môže pre vás predstavovať jedinečnú príležitosť na kúpu nehnuteľnosti, ktorá by sa k vám inak nedostala.

Expertíza a poradenstvo sú samozrejmosťou

Čo všetko môžete od makléra očakávať?

  •  Odbornú znalosť realitného trhu
  •  Preverenie nehnuteľnosti – odhalenie prípadných právnych a technických vád
  •  Vyjednanie najlepšej možnej ceny pre kupujúceho
  •  Pomoc pri financovaní

Zjednodušenie procesu kúpy nehnuteľnosti

Zastúpenie kupujúceho vám ušetrí čas a stres spojený s vyhľadávaním nehnuteľností – len si spočítajte, koľko času trávite denne pri prehľadávaní ponúk na internete! Navyše absolvujete len tie obhliadky, pri ktorých bude nehnuteľnosť spĺňať všetky vaše požiadavky. Skúsený maklér vie, ako sa pýtať a bude klásť otázky, ktoré by vás vôbec nemuseli napadnúť. Ak spoločne prídete v procese nákupu do vysnívaného cieľa, môžete si byť istý, že vás maklér kupujúceho spoľahlivo prevedie celou realitnou transakciou a zabezpečí vám tiež kompletný právny servis.

So skúseným maklérom po boku zistíte, ako maximalizovať hodnotu vašej budúcej investície.

Páčil sa Vám článok?
Dajte nám lajk na FB!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Prihláste sa na odber newsletterov

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.