...

Ako predať pozemok výhodne?

Sedeli tam traja. Tvárili sa celkom vážne.

Jednému sa triasli nohy. Videl som to jasne, bol som pod stolom. 

Oproti sedel Pišta Nagy. Toho poznám, je to dobrý realitný maklér, robí to už dlho. Raz bol aj v telke. Chvíľu bolo ticho, tuším pili kávu. Potom Pišta začal rozprávať o nejakom pozemku. Má 18 árov, je v Šuriankach, Nitra je na skok. Neviem prečo sa tí traja začali zrazu hádať. Každý hovoril iné číslo, a stále vyššie, takmer kričali. Jeden ma skoro kopol! Potom som pochopil. Oni chceli ten pozemok kúpiť, a všetci traja! Pobiť sa asi nemohli, to sa v realitách nehodí. Tak prihadzovali. 

Porovnajte si možnosti hypoték za pár sekúnd

Všetky banky online na jednom mieste!

Ten vľavo to celé nakoniec vyhral, rovno niečo podpísal, asi rezervačnú zmluvu. To viem, čo je. Niečo si ešte vysvetľovali. Už ma bolel zadok. Konečne vstali. Všetci si podali ruky, nehnevali sa. Pišta ich odprevadil k dverám, všetko pozatváral a odišiel. Konečne som mohol vyliezť.  Aaach jaj!  Nechal zažaté svetlo v kuchynke. 

 

Záver: Pri správne stanovenej cene nehnuteľnosti sa dá aj v dnešnej dobe dosiahnuť vyššia predajná cena, ako je jej cena v inzercii. Ale treba to vedieť. 🙂

 

Som Maxo, som realitný škriatok. Teda myslím, lebo bývam v realitnej kancelárii. V RE/MAX Family na Podzámskej 18 v Nitre. Nikto o mne nevie. Ale ja poznám všetkých. Porozprávam vám ich príbehy, niečo sa možno naučíte. Sledujte ma, bude to zaujímavé!

Páčil sa Vám článok?
Dajte nám lajk na FB!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Prihláste sa na odber newsletterov

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.