Kto sme

Roky skúseností a špecifický trh v Nitre nás vyprofiloval ako realitných maklérov našich klientov, ktorí si zakladajú hlavne na osobných vzťahoch a individuálnom prístupe. Preto veríme, že vzťah založený na dôvere je zárukou úspešného partnerstva a obchodu.

Osobným prístupom ku každému klientovi sa často stávame nie „maklérmi na jedno použitie“, ale dlhoročnými spolupracovníkmi a partnermi, pretože naši klienti vedia, že sa môžu s dôverou na nás obrátiť nielen do podpisu kúpnych zmlúv, ale i dávno po ukončení obchodu.

Naše skúsenosti umocňuje i 40 ročná celosvetová prax značky RE/MAX, ktorá je lídrom a priekopníkom na trhu s nehnuteľnosťami takmer na celom svete. Vďaka silnému zázemiu siete RE/MAX Vám spolupráca s našim maklérom zároveň zaručí spoluprácu s celou sieťou maklérov nielen na Slovensku, ale i v zahraničí.

Zameriavame sa na skutočné potreby klientov, dodržiavame naše vysoko profesionálne štandardy a prísny etický kódex. Ako jediní na trhu poskytujeme na kvalitu nášho servisu záruku! Pre našich zákazníkov to znamená maximálny prínos a úžitok z našich realitných služieb. Takisto v najvyššej miere obmedzujeme možné riziká pri realizácii realitného obchodu, k čomu nám napomáha i spolupráca s dvoma nezávislými advokátskymi kanceláriami s dlhoročnou praxou. Našim klientom teda poskytujeme úplné a komplexné profesionálne služby v oblasti kúpy, predaja i prenájmu nehnuteľností.

Schopnosti našich maklérov preverujeme pravidelným testovaním a certifikáciou, čím zabezpečujeme, že ich vedomosti o zmenách v zákonoch, či súčasných trendoch týkajúcich sa trhu s nehnuteľnosťami sú vždy aktuálne. Taktiež sa naši makléri pravidelne zúčastňujú na rôznych školeniach a seminároch, na Slovensku, v Čechách i v iných krajinách, aby sme zaručili maximálny rozsah ich zručností a skúseností, ktoré následne využívajú v prospech Vás, našich klientov.

Preto Vám vieme zaručiť servis, ktorý potrebujete a maklérov, ktorým môžete veriť!

Čítajte viac v časti „Profesionálne predajné štandardy“