prenájom ostatné pozemky Nitra

prenájom ostatné pozemky Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom ostatné pozemky Nitra

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom zaujímavý, rovinatý pozemok v Nitre, v mestskej časti Mlynárce, vedľa hlavnej cesty a vlakovej stanice Nitra - Mlynárce. Pozemok je o rozlohe 858 m2 (pozemok je dlhý 30m a široký 27m). Na pozemku je elektrická prípojka. V prípade záujmu je možnosť zaviesť aj vodu z priľahlého obchodu. Pred pozemkom je možnosť bezplatného parkovacieho státia. V tesnej blízkosti je taktiež autobusová zastávka a mini potraviny.

Prenájom pozemku je pre niekoho dočasným riešením na preklenutie určitého obdobia, pre iného trvalým výhodným podnikateľským zámerom. Pokiaľ plánujete na pozemku vykonávať určitú činnosť len dočasne a bolo by zbytočným luxusom investovať do kúpy, prenájom pozemku môže byť pre vás ideálnym riešením. Rovnako v prípade, keď majú Vaše aktivity sezónne zameranie, prenájom pozemku môže byť výhodnejší ako celoročná starostlivosť oň.

Prenájom pozemku je vhodný na:
skladovanie materiálu, parkovanie vozidiel, autobazár, zberné suroviny, na pozemku je v prípade záujmu možnosť postaviť si prenosnú budovu či halu, ktorá sa bude dať po ukončení nájmu rozmontovať a pozemok zanechať v takom stave aký bol ponúkaný, čiže prázdny.

Kontaktujte makléra

Peter Holan
Peter Holan