prenájom sklad Nitra, Vašinova

prenájom sklad Nitra, Vašinova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom sklad Nitra, Vašinova

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v meste Nitra, m.č. Chrenová na ulici Vašinova. Samostatne stojaca budova približne 200 m2 podlahovej plochy s dvomi garážovými bránami a na poschodí sa nachádza 3 izbový byt s úžitkovou plochou približne 100 m2. Pozemok prislúchajúci k nehnuteľnosti je výmery 187 m2.

Ponuka na prenájom je nasledovná:
Podnikateľský objekt sa prenajíma bez zariadenia, teda ako holopriestor. Vhodný ako autodielňa, logistické centrum, výrobná hala atď. Byt na hornom poschodí sa prenajíma kompletne zariadený ako je na fotkách.

Preferovaný je dlhodobý prenájom, kedy sa cena nastaví individuálne na základe dohody.
Cena za prenájom celého objektu vrátane zariadeného bytu je 3200 € + energie.
Depozit vo výške mesačného prenájmu. Platba za prenájom je mesiac vopred.

Dispozícia: 1NP - Vstup dvomi garážovými bránami do otvoreného priestoru v tvare “L“. Bočný vstup cez dvere ponúka možnosť vstupu osôb bez otvorenia veľkých garážových brán. Samostatné WC s umývadlom, ďalej dva priestory vhodné ako kancelária a kuchynka. Z kancelárie je možnosť prejsť dverami priamo na dvor. V oplotenej časti pozemku je možnosť skladovať materiál, alebo parkovať niekoľko áut.
2 NP – Oceľovým exteriérnym schodiskom sa dostaneme k vstupu do bytu. Po vstupe do otvoreného priestoru tvoriaceho obývaciu miestnosť s kuchyňou, môžeme prejsť do kúpeľne s WC, dvoch nepriechodných spální a šatníka.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič