prenájom kancelária Nitra, Dvorčanská

prenájom kancelária Nitra, Dvorčanská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom kancelária Nitra, Dvorčanská

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nitre - Dolných Krškanoch, v areáli bývalých Nitrianskych strojární na Dvorčianskej ulici.
Priestory sa nachádzajú na druhom poschodí zrekonštruovanej administratívnej budovy. Úžitková plocha priestorov je 325m2 a pozostávajú zo 8 kancelárií o rôznej výmere od 20m2 do 60m2 + vlastné sociálne zariadenia, kuchynka a miestnosť pre upratovačku spolu o výmere 21m2.
Práve dokončená rekonštrukcia priestorov je pre nového nájomcu veľkou výhodou, nakoľko vie ešte ovplyvniť výber podláh, ktoré zatiaľ nie sú položené. Kompletné dokončenie priestorov k nasťahovaniu bude možné do dvoch týždňov od výberu podlách novým nájomcom. K dispozícií k užívaniu bude samozrejme aj kuchynka a priestor na jedenie + možnosť stravovania cez externú firmu.

Kancelárie sú výborne využiteľné ako sídlo firmy či organizácie, ktorá nechce platiť drahý prenájom v meste, ale preferuje miesto s bezproblémovým parkovaním pre svojich zamestnancov.
Vybavenie kancelárií nábytkom či elektronikou je v réžii nového nájomníka.
Pred budovou je bezproblémové parkovanie a celý areál je strážený kamerovým systémom. Veľkou výhodou je aj zastávka MHD vzdialená iba 50m.

V prípade potreby je možnosť prenájmu výrobných priestorov:
https://remax-slovakia.sk/reality/detail/105247/prenajom-vyrobna-hala-nitra/re-max-family/M3531

Cena prenájmu 6,-eur/m2 + elektrická energia.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková