prenájom obchodný priestor Nitra, Cabajská

prenájom obchodný priestor Nitra, Cabajská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom obchodný priestor Nitra, Cabajská

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priemyselno – obchodný areál v meste Nitra, katastrálne územie Nitra, nachádzajúci sa , na Cabajskej ul.č.3 – bývalá prevádzka PH Konzulta – Honda – značkový predaj a servis.
Areál je plne funkčný, napojený na všetky potrebné siete – kanalizácia, voda, plyn, el. energia – 220 aj 380 V.
Vlastné parkovanie pre klientov – 9 miest pred areálom, 6 miest vedľa areálu. V blízkosti areálu – okolo 100 m sa nachádzajú zastávky MHD – smer do mesta resp. smerom na Cabaj a Katrušu.
Vykurovanie – centrálne – vlastným plynovým kotlom.
Areál pozostáva z nasledovných priestorov – prízemie : obchodno - prezentačná časť – cca 120m2, kancelárie cca 30m2, mechanická dielňa – cca 200 m2, klampiarska dielňa – cca 50 m2, sklady na prízemí – cca 150m2, pneuservis – cca 30 m2, v suteréne je umiestnené sociálne zázemie pre pracovníkov – šatne, WC, sprchy, plus sklad o ploche cca 250m2. Na prvom poschodí je kancelária management areálu – cca 30 m2. Preprava materiálu medzi dielňami a skladom v suteréne je zabezpečená výťahom o nosnosti 500 kg.
Detailné informácie budú prezentované počas obhliadky. Areál je je technologicky pripravený na prevádzku autoservisu, ale je možné ho zmeniť a upraviť podľa požiadaviek konkrétneho záujemcu. V súčasnosti prebiehajú čistiace práce. Prednosť majú záujemcovia o dlhodobý prenájom. Areál je disponibilný okamžite

Kontaktujte makléra

Ing. Jozef Čuboň
Ing. Jozef Čuboň