prenájom výroba Želiezovce

prenájom výroba Želiezovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom výroba Želiezovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom výrobnú halu (730 m2 ) v Želiezovciach časť Veľký Dvor. V priemyselnom areály výmery 1.86 ha sa nachádza kancelársky objekt s možnosťou prenájmu a ďalšie dve výrobné haly. Areál má vlastnú trafostanicu 2x 630 KW (1.26MW), spevnené a trávnaté plochy.
Benefit polohy a nákladov výrobného areálu.
• Poloha výrobného areálu ponúka mimoriadnu príležitosť zamestnať odsúdených, nakoľko sa nachádza v susedstve z UVTOS s najnižšou ochranou odsúdených. Kvalitu pracovnej sily potvrdzuje i tá skutočnosť, že v ústave sa vyrába nábytok pre celú justíciu a vybrané ministerstvá v SR, obuv značky Rikier, a pod..
• Cena pracovnej sily je veľmi nízka a bez zaťaženia odvodov poistného, dovolenkou, práceneschopnosťou a mnoho ďalších výhod ktoré vieme informatívne poskytnúť konkrétnemu záujemcovi.
• Dostatočný prísun pracovníkov s možnosťou regulácie počtov pri znížení výroby. Bez potreby odstupného, alebo výpovednej lehoty.
• Pracujúci odsúdený sú pod dohľadom väzenskej stráže. Pre ilustráciu ,počas prevádzky ZTS pracovalo v areáli až 300 odsúdených. Úspora na mzdách pracovníkov je u väčšieho počtu pracovníkov mimoriadne zaujímavá.


Výrobná hala H-03
Postavená v r. 1982 – murovaná
Pozostáva z troch priestorov o výške 3,5 m. Má plošnú výmeru 730 m2. Do haly vedú 2 plechové brány 3 x 3,5 m, z ktorých jedna je z vnútra doplnená zateplenou elektrickou diaľkovo ovládanou sekčnou bránou. V hale bola v 7/2019 zrealizovaná komplexná rekonštrukcia s novou elektroinštaláciou s podružným meraním spotreby, pancierovou podlahou, novými sociálnymi priestormi pre zamestnanosť odsúdených vrátane vstatku pre príslušníka ochrany odsúdených, nová zateplená plechová strecha a SDK podhľad v jednej z hál. V hale je PO zabezpečenie s dvomi hydrantmi. Do haly je zrealizovaná plynová prípojka pre plynové kúrenie. Hala je vybavená zabezpečením pre zamestnanosť odsúdených.

Tip realitného makléra:
Možnosť prenajať aj kancelársku budovu, alebo jej časť (kanceláriu). Budova sa nachádza v areáli a je po rekonštrukcií. V prípade prenájmu celého areálu, ponúkame benefit v podobe umožnenia prenajímať areál, alebo jeho časti tretej osobe.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu spojeného s uzavretím nájomnej zmluvy .

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič