prenájom výroba Želiezovce

prenájom výroba Želiezovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom výroba Želiezovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom výrobnú halu (3 686 m2 ) v Želiezovciach časť Veľký Dvor. V priemyselnom areály výmery 1.86 ha sa nachádza kancelársky objekt s možnosťou prenájmu a ďalšie dve výrobné haly. Areál má vlastnú trafostanicu 2x 630 KW (1.26MW), spevnené a trávnaté plochy.
Benefit polohy a nákladov výrobného areálu.
• Poloha výrobného areálu ponúka mimoriadnu príležitosť zamestnať odsúdených, nakoľko sa nachádza v susedstve z UVTOS s najnižšou ochranou odsúdených. Kvalitu pracovnej sily potvrdzuje i tá skutočnosť, že v ústave sa vyrába nábytok pre celú justíciu a vybrané ministerstvá v SR, obuv značky Rikier, a pod..
• Cena pracovnej sily je veľmi nízka a bez zaťaženia odvodov poistného, dovolenkou, práceneschopnosťou a mnoho ďalších výhod ktoré vieme informatívne poskytnúť konkrétnemu záujemcovi.
• Dostatočný prísun pracovníkov s možnosťou regulácie počtov pri znížení výroby. Bez potreby odstupného, alebo výpovednej lehoty.
• Pracujúci odsúdený sú pod dohľadom väzenskej stráže. Pre ilustráciu ,počas prevádzky ZTS pracovalo v areáli až 300 odsúdených. Úspora na mzdách pracovníkov je u väčšieho počtu pracovníkov mimoriadne zaujímavá.

Výrobná hala H-01

Výstavba r. 1982 / bývalá prevádzka ZTS / - je oceľovej konštrukcie
Pozostáva z dvoch priestorov o celkovej pôdorysnej ploche 3 686 m2 v členení : centrálna trojoblúková hala.
V dĺžke 70 m a loďami šírky 14 + 24 + 14 m a výškami 12, 18, 12m a s murovkou vyčleneného priestoru 12 x 14 m a výšky 12 m. K hale sú tri prístavky 2 x 12 m2 a 1 x 7 m2 na pomocnú technológiu napr. tlakovzdušné hospodárstvo, el. rozvodňu , výmenníkovú stanicu a pod. Hala je presvetlená stropnými svetlíkmi a bočnými presklenenými stenami s otváracími drôtenými a lexanovými oknami. V centrálnej strednej lodi sú na stĺpoch žeriavové konzoly pre mostový žeriav s nosnosťou 4 000 kg. / pôvodne tu bol žeriav / Do haly vedú dve veľké zasúvacie plechové brány 3,5 x 7 m a jedna otváracia menšia 2,8 x 2,8 m. Hala nie je zateplená. Do haly je privedená el. prípojka na 380 V pre celý výkon transformátorov z transformátovej stanici. Hala nie je vykurovaná.
K hale je zrealizovaná plynová prípojka s možnosťou podružného merania spotreby plynu.
V hale sú zrealizované samostatné vstavby pre sociálne účely odsúdených / prezliekareň, výdaj stravy a pod. / z ktorých je vstup do WC a umyvárky. Sociálne priestory sú stavané pre 60 odsúdených pracovníkov. Hala je opatrená zabezpečením pre zamestnanosť odsúdených. V hornej časti haly na oboch čelných stenách je silné ventilátorové odsávanie z haly. Vo svetlíkoch sú nainštalované odsávacie mriežky.

Tip realitného makléra:
Možnosť prenajať aj kancelársku budovu, alebo jej časť (kanceláriu). Budova sa nachádza v areáli a je po rekonštrukcií.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu spojeného s uzavretím nájomnej zmluvy.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič