prenájom výroba Želiezovce

prenájom výroba Želiezovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom výroba Želiezovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom výrobnú halu (1 299 m2 ) v Želiezovciach časť Veľký Dvor. V priemyselnom areály výmery 1.86 ha sa nachádza kancelársky objekt s možnosťou prenájmu a ďalšie dve výrobné haly. Areál má vlastnú trafostanicu 2x 630 KW (1.26MW), spevnené a trávnaté plochy.
Benefit polohy a nákladov výrobného areálu.
• Poloha výrobného areálu ponúka mimoriadnu príležitosť zamestnať odsúdených, nakoľko sa nachádza v susedstve z UVTOS s najnižšou ochranou odsúdených. Kvalitu pracovnej sily potvrdzuje i tá skutočnosť, že v ústave sa vyrába nábytok pre celú justíciu a vybrané ministerstvá v SR, obuv značky Rikier, a pod..
• Cena pracovnej sily je veľmi nízka a bez zaťaženia odvodov poistného, dovolenkou, práceneschopnosťou a mnoho ďalších výhod ktoré vieme informatívne poskytnúť konkrétnemu záujemcovi.
• Dostatočný prísun pracovníkov s možnosťou regulácie počtov pri znížení výroby. Bez potreby odstupného, alebo výpovednej lehoty.
• Pracujúci odsúdený sú pod dohľadom väzenskej stráže. Pre ilustráciu ,počas prevádzky ZTS pracovalo v areáli až 300 odsúdených. Úspora na mzdách pracovníkov je u väčšieho počtu pracovníkov mimoriadne zaujímavá.

Výrobná hala H-02
Postavená v r. 1982 / bývalá prevádzka ZTS /- murovaná
Pozostáva z menších priestorov delených vo vnútri haly o výške 3,4 m a má plošnú výmeru 1 299 m2. Hala je zateplená v strešnom plášti. Do haly je privedená el. prípojka 380 V pre celý výkon transformátorov. Do haly resp. jej časti vedú 2 brány 3,5 x 3,5 m, ktoré sú zvonka plechové a zvnútra zateplené a elektricky diaľkovo ovládané sekčné brány. Do haly je zrealizovaná plynová prípojka s podružným meraním spotreby plynu. Hala je vykurovaná v centrálnom - výrobnom priestore teplovzdušným plynovým agregátom. V hale bola v 2/2019 zrealizovaná kompletná rekonštrukcia s novou elektroinštaláciou a zdravotechnikou, vstavkom pre príslušníka ochrany odsúdených a ďalšie zabezpečenie pre zamestnanosť odsúdených. V čase 3/2019 bola stavebným úradom Želiezovce rozšírená oblasť prevádzky na potravinársku výrobu /pôvodne bola drevospracujúca činnosť a kovovýroba. V hale je nainštalované podružné merania spotreby el. energie. V hale je nové PO zabezpečenie s dvomi hydrantmi.

Tip realitného makléra:
Možnosť prenajať aj kancelársku budovu, alebo jej časť (kanceláriu). Budova sa nachádza v areáli a je po rekonštrukcií.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu spojeného s uzavretím nájomnej zmluvy.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič