prenájom administratívna budova Želiezovce

prenájom administratívna budova Želiezovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom administratívna budova Želiezovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom Administratívnu dvojpodlažnú budovu 1 104 m2 kancelárskych priestorov v Želiezovciach časť Veľký Dvor. V priemyselnom areály výmery 1.86 ha sa okrem administratívnej budovy nachádzajú ďalšie tri výrobné haly.

Administratívna dvojpodlažná budova z r. 1992,
Budova bola v r. 2006 – 2008 generálne zrekonštruovaná. Má zateplenú fasádou, plastové okná, SDK priečky a predsadenými stenami, novou elektroinštaláciou s možnosťou el. kúrenia. Má 1 104 m2, z ktorých sú na 2 NP kancelárske priestory vrátane soc. priestorov a kuchynky o cca 500 m2 a na 1 NP šatne, výdajňa stravy s jedálňou, soc. zariadenia – dve samostatné veľké šatne , priestory pre upratovačky a kanc. 115 m2. V kanceláriách sú parkety, na chodbách a v šatniach je PVC.

Tip realitného makléra:
Areál ponúka tri výrobné haly na prenájom. Hala 2 s výmerou 1299 m2 má povolenia na potravinársku výrobu. Jedinečná príležitosť na podnikanie s lacnou a dostupnou pracovnou silou z UVTOS. V prípade prenájmu celého areálu, ponúkame benefit v podobe umožnenia prenajímať areále, alebo jeho časti tretej osobe. Areál má vlastnú trafostanicu 2x 630 KW (1.26MW), spevnené a trávnaté plochy.

Benefit polohy a nákladov výrobného areálu.
• Poloha výrobného areálu ponúka mimoriadnu príležitosť zamestnať odsúdených, nakoľko sa nachádza v susedstve z UVTOS s najnižšou ochranou odsúdených. Kvalitu pracovnej sily potvrdzuje i tá skutočnosť, že v ústave sa vyrába nábytok pre celú justíciu a vybrané ministerstvá v SR, obuv značky Rikier, a pod..
• Cena pracovnej sily je veľmi nízka a bez zaťaženia odvodov poistného, dovolenkou, práceneschopnosťou a mnoho ďalších výhod ktoré vieme informatívne poskytnúť konkrétnemu záujemcovi.
• Dostatočný prísun pracovníkov s možnosťou regulácie počtov pri znížení výroby. Bez potreby odstupného, alebo výpovednej lehoty.
• Pracujúci odsúdený sú pod dohľadom väzenskej stráže. Pre ilustráciu ,počas prevádzky ZTS pracovalo v areáli až 300 odsúdených. Úspora na mzdách pracovníkov je u väčšieho počtu pracovníkov mimoriadne zaujímavá.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu spojeného s uzavretím nájomnej zmluvy .

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič