prenájom obchodný priestor Nitra, Ďurková

prenájom obchodný priestor Nitra, Ďurková

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom obchodný priestor Nitra, Ďurková

PRENAJATÉ! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom obchodné priestory na Ďurkovej ulici, časť Párovce v Nitre. Rozloha 172 m2 (pôdorys viď foto).

Dispozícia: otvorený priestor, kancelária, toalety pre pánov a dámy, priestor pre upratovačku a sklady. Elektrické pripojenie 220 V aj 380 V. Priestory sú klimatizované a majú vzduchotechniku, veľký výklad do frekventovanej ulice, prislúchajú k nej 3 parkovacie miesta.

Vzhľadom na veľmi dobrú lokalitu a možnosti prispôsobiť interiér požiadavkám nájomcu, je nehnuteľnosť vhodná na reštauráciu, kaviareň, bar, kanceláriu alebo služby.

V blízkosti zastávka MHD, 5 minút od centra mesta. Súčasťou budovy, kde sa priestor nachádza je aj obchodný reťazec Lidl.

Cena: 110 €/m2/rok + DPH + energie (podľa skutočnej spotreby). Internet si rieši budúci nájomca vo svojej réžii. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí dvojmesačný depozit.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová