prenájom výroba Nitra, Vodná

prenájom výroba Nitra, Vodná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom výroba Nitra, Vodná

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom lukratívny priestor v budove na ulici Vodná s vlastným parkovaním pre 8 áut, plus možnosť parkovacích státí v areáli pre návštevy. Možnosť využiť ako potravinársku výrobu, výrobno-skladové priestory, e-shop, rehabilitačné priestory, alebo ako reprezentatívny kancelársky priestor. Aktuálne je priestor využívaný schválenou výrobou a skladovaním potravín.
Ponúkaný priestor je o výmere 250 m2, ktorý pozostáva z nakladacieho priestoru, výrobného priestoru, kancelárie, skladu s vysokým stropom, sociálneho zázemia, kuchynky (viď. pôdorys budovy na fotke v inzercii).
Ponúkaný priestor má samostatnú elektrickú prípojku, vodovodnú prípojku a vlastné kúrenie plynovým kotlom.
Cena prenájmu je 1500 € / mesiac + DPH. Energie nie sú v cene zahrnuté. Záloha je vo výške mesačného nájmu.
Ponúkaný priestor sa nachádza na prízemí poschodovej budovy v areáli chránenom kamerami a 24h SBS. Exteriér areálu je mimoriadne čistý a parkovo upravený.
Budova má veľmi dobrú strategickú polohu - rýchly prístup k R1, pričom z Vodnej ulice je veľmi dobrá dostupnosť i do centra mesta.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!".
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič