prenájom obchodný priestor Nitra, Palánok

prenájom obchodný priestor Nitra, Palánok

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom obchodný priestor Nitra, Palánok

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom obchodno - administratívne priestory v novostavbe - Tabáň v Nitre. Ponúkaný priestor je vhodný pre služby ako manikúra / pedikúra, kozmetický salón alebo cestovná kancelária, poisťovacie, účtovné právne služby, realitná kancelária a podobne.
Výmera ponúkaných priestorov je 39,71 m2. Priamo v priestore je k dispozícii toaleta, umývadlo, výlevka.

Kúrenie je ústredné Privedené sú všetky potrebné sieťové pripojenia (elektrika, internet) s veľmi dobrým rozmiestnením po priestore. K dispozícií je veľký presklený výklad, ktorý je vhodný na reklamný polep. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Nehnuteľnosť nachádza priamo v srdci Nitry a preto je poruke všetka občianska vybavenosť.

Cena prenájmu je 13 € / m2 + záloha za energie. V cene je zahrnuté aj jedno garážové státie. Ide o dlhodobý prenájom, ideálne 5 a viac rokov. Prvý nájomca si môže, po dohode s prenajímateľom, priestor zariadiť podľa svojich predstáv. Pri podpise zmluvy sa platí jednomesačný depozit.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová