prenájom kancelária Nitra, Riečna

prenájom kancelária Nitra, Riečna

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom kancelária Nitra, Riečna

Realitná kancelária REMAX ponúka na prenájom obchodné/kancelárske/komerčné priestory v meste Nitra, časť Kalvária na ulici Riečna oproti zastávke MHD.

Budova je v pamiatkovej zóne, postavená je z pálenej tehly, bola celá kompletne novozrekonštruovaná, fasáda sa má dokončiť na jar 2021. Objekt bol celý od základov prerobený, odizolovaný, zateplený, má nové podlahové kúrenie cez plynový kotol, zaizolovaná a zateplená strecha, nový krov, nová škridla, nová elektroinštalácia, nové vodovodné a odpadové potrubia, nové okná s izolačným trojsklom, nové stierky a podlahy, v priestoroch je predpríprava na klímu, objekt má podružné merače na energie, aby sa dalo ľahko odčítať aj samostatné užívanie priestorov.

Priestory je možné si prenajať ako celok a aj osobitne, t.j. buď:

1.) dve kancelárie (jedna obsahuje kuchynskú časť) + kúpeľňa s WC + spoločné priestory, kde je technická miestnosť + schodisko, t.j. na mapke vyznačené modrou farbou ako priestory č. 1, 2, 3 a 6 (viď mapa), t.j. dokopy je to 61,77 m2 + 5,97 m2 spoločné priestory. Nájom je 7,- Eur/m2 + energie cca 50-100,- Eur/mes.

2.) jedna kancelária s kuchynskou časťou + kúpeľňa s WC + spoločné priestory, kde je technická miestnosť + schodisko, t.j. na mapke vyznačené modrou farbou ako priestory č. 4, 5 a 6 (viď mapa), t.j. dokopy je to 40,95 m2 + 5,97 m2 spoločné priestory. Nájom je 7,- Eur/m2 + energie cca 50-100,- Eur/mes.

3.) ako celok sú to tri kancelárie + dve kúpeľne s WC, spoločné priestory, kde je technická miestnosť + schodisko, t.j. na mapke vyznačené modrou farbou ako priestory č. 1, 2, 3, 4, 5 a 6 (viď mapa), t.j. dokopy je to 114,65 m2. Nájom je 7,- Eur/m2 + energie cca 50-100,- Eur/mes.

Priestory je možné využiť ako kancelárie, obchodné priestory, notársky úrad, advokátska kancelária a iné.

Kontaktujte makléra