prenájom obchodný priestor Nitra, Ďurková

prenájom obchodný priestor Nitra, Ďurková

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom obchodný priestor Nitra, Ďurková

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom obchodné priestory na Ďurkovej ulici, časť Párovce v Nitre. Rozloha 172 m2 (pôdorys viď foto).

Dispozícia: otvorený priestor, kancelária, toalety pre pánov a dámy, priestor pre upratovačku a sklady. Elektrické pripojenie 220 V aj 380 V. Priestory sú klimatizované a majú vzduchotechniku, veľký výklad do frekventovanej ulice, prislúchajú k nej 3 parkovacie miesta.

Vzhľadom na veľmi dobrú lokalitu a možnosti prispôsobiť interiér požiadavkám nájomcu, je nehnuteľnosť vhodná na reštauráciu, kaviareň, bar, kanceláriu alebo služby.

V blízkosti zastávka MHD, 5 minút od centra mesta. Súčasťou budovy, kde sa priestor nachádza je aj obchodný reťazec Lidl.

Cena: 110 €/m2/rok + DPH + energie (podľa skutočnej spotreby). Internet si rieši budúci nájomca vo svojej réžii. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí dvojmesačný depozit. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!\".

Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová