prenájom kancelária Nitra, Levická

prenájom kancelária Nitra, Levická

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom kancelária Nitra, Levická

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v budove na Levickej ulici s vlastným parkovaním pre 3 autá. Veľká vstupná kancelária o výmere 64 m2 a druhá 20 m2, sa nachádzajú na prvom poschodí budovy. Všetky vstupy sú chránené elektronickým diaľkovým vrátnikom. Kúrenie je plynové, v oboch miestnostiach je klimatizačná jednotka. Je tu zavedený optický internet. Podlaha je z PVC.

Na prízemí sú nájomníkom k dispozícií spoločné vstupné priestory s kuchynkou, dámskymi a pánskymi toaletami. Spoločné priestory sú upratované 1x týždenne, čo je už zohľadnené v cene nájmu. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Cena prenájmu je 800 € / mesiac + DPH. Záloha za energie sa platí vo výške 150 € / mesiac + DPH. V cene je zahrnuté parkovanie, upratovanie spoločných priestorov a komunálny odpad. Pri podpise zmluvy sa platí trojmesačný depozit.

Budova má veľmi dobrú strategickú polohu na hlavnom ťahu do mesta Nitra z R1, pričom z Levickej ulice je veľmi dobrá dostupnosť i do centra mesta.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová