prenájom kancelária Nitra, Nedbalova

prenájom kancelária Nitra, Nedbalova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom kancelária Nitra, Nedbalova

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom novostavbu obchodno administratívnych priestorov na Nedbalovej ulici v Nitre. Ponúkaný priestor je vhodný pre kanceláriu, sídlo firmy, obchod či služby.
Výmera ponúkaných priestorov je 36 m2, ktorý je rozdelený na 31 m2 otvorenej plochy + 5 m2 zázemie a toaleta.
Podlaha je nová kvalitná, vysoko záťažová PVC krytina. Kúrenie a chladenie zabezpečuje výkonná klimatizačná jednotka. Privedené sú všetky potrebné sieťové pripojenia (elektrika, internet)s veľmi dobrým rozmiestnením po priestore. K dispozícií je veľký presklený výklad, ktorý je vhodný na reklamný polep. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Vzhľadom na okolitú zástavbu prevažne rodinných a bytových domov je priestor veľmi vhodný na menší obchod alebo služby, ako napríklad kozmetika, nechtové štúdio, trafika...

Lokalita sa vyznačuje veľmi dobrým parkovaním v bezprostrednom okolí budovy, či blízkosťou zastávky MHD.

Cena prenájmu je 380 € + DPH + záloha za energie.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová