prenájom obchodný priestor Nitra, Levická

prenájom obchodný priestor Nitra, Levická

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom obchodný priestor Nitra, Levická

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom veľký obchodno administratívny priestor o výmere 130 m2 na frekventovanom hlavnom ťahu do Nitry. Dispozícia je riešená ako veľký otvorený priestor s možnosťou delenia priečkami podľa potreby. Podlaha je vysokolesklá, veľkoformátová dlažba. Strop je kazetový so stropnými klimatizačnými (vykurovacími) jednotkami Toshiba a stropnými infra žiaričmi. Rovnako aj osvetlenie celého priestoru je riešené stropným kazetovým osvetlením.
K priestoru prislúcha vlastné, kamerami monitorované, parkovisko pre 2 autá, z ktorého je priamy vstup do budovy. Zároveň je k dispozícií i bezbariérový vstup výťahom. Samozrejmosťou je samostatné dámske a pánske WC a kuchynka.
Presklená fasáda budovy jej zabezpečuje neprehliadnuteľnosť v danej lokalite a umožňujme nájomcovi realizáciu reklamného polepu po celej ploche okien.

Spotreba energií je meraná samostatným podružným meračom.

Daný objekt je ideálny pre obchod z dôvodu vysokej frekventovanosti hlavnej komunikácie, ktorá je priamym privádzačom na rýchlostnú cestu R1 alebo ako reprezentatívne sídlo firmy.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová