prenájom sklad Nitra, Janka Kráľa

prenájom sklad Nitra, Janka Kráľa

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom sklad Nitra, Janka Kráľa

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom komerčné priestory v Nitre na ulici Janka Kráľa. Čiastočne zrekonštruovaný skladovo výrobný priestor sa nachádza vo veľkom areáli s bránou a vlastným parkovaním. Doposiaľ budova slúžila ako predajňa auto dielov, na čo je i veľmi vhodná, prípadne svojou dispozíciou uspokojí i firmu s menšou výrobňou alebo poslúži aj ako priestranný sklad.
Dvojpodlažná murovaná budova dispozične pozostáva z:
1.NP: hlavný osobný vstup, veľká brána pre nákladné autá, dve kancelárie, sklad malý i veľký, kuchynka, sociálne zariadenia so sprchou, schodisko na poschodie, strojovňa výťahu a výťah. 2.NP tvorí veľký otvorený priestor s možnosťou rozdelenia podľa potreby, schodisko a výťah.
Spolu je v budove k dispozícií 1176 m2 úžitkovej plochy. Podlahová plocha prízemia je 636 m2 a úžitková plocha poschodia predstavuje 540 m2.
Nájomníkom je k dispozícií vyhradené parkovanie pre 3 autá.
Cena prenájmu je 2500,-€ + energie, ktoré mesačne predstavujú preddavok vo výške 885,30 €.
Lokalita sa vyznačuje výbornou dostupnosťou na rýchlostnú cestu R1 i do centra mesta.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová