prenájom reštaurácia Branč

prenájom reštaurácia Branč

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom reštaurácia Branč

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom reštauráciu v obci Branč.

Nachádza sa na frekventovanej ceste Nitra – Šurany - Nové Zámky - Komárno. Je umiestnená v centre obce pri námestí s vysokým pohybom obyvateľov, nakoľko sa v blízkosti nachádza kostol a obchody, pošta a pod.

Reštaurácia má plochu cca 480m2 a je umiestnená na pozemku o veľkosti 1816m2. Ponúka vnútornú kapacitu cca 120 miest + letnú terasu s kapacitou cca 80 miest.

Minulý rok prešla kompletnou rekonštrukciou. Je vybavená kompletne zariadenou veľkou kuchyňou, nábytkom, dvoma barmi, skladovými priestormi a veľkým vlastným parkoviskom. Je napojená na všetky inžinierske siete.

Možnosti využitia sú veľmi široké, jednak ako reštaurácia na stravovanie, pizzeria, ďalej na konanie svadieb, karov, krstín, rodinných osláv, zábav a pod.

Reštaurácia je v prevádzke a spĺňa všetky hygienické predpisy.

Majiteľ požaduje seriózneho nájomcu, ktorý už má vlastné skúsenosti s prevádzkou podobného zariadenia.

Mesačné nájomné je 1650€ + energie, ktoré bude nájomca hradiť priamo dodávateľom služieb. Pri podpise zmluvy sa platí vratný 2.mesačný depozit, ktorý sa po skončení nájmu vráti.

Obec Branč má kompletnú občiansku vybavenosť, približne 2200 obyvateľov a nachádza sa 12km od mesta Nitra, 25km od Nový Zámkov. Do obce premáva MHD z Nitry.

Ideálne na prevádzkovanie rodinného podniku. V prípade seriózneho záujmu je možná dohoda o predaji celej reštaurácie.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!". Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra