prenájom kancelária Nitra, Levická

prenájom kancelária Nitra, Levická

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom kancelária Nitra, Levická

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor v budove na Levickej ulici s vlastným parkovaním. Kancelária o výmere 42 m2 (7,84m x 5,38m) sa nachádza na druhom poschodí budovy s výťahom. Všetky vstupy sú chránené elektronickým diaľkovým vrátnikom. V miestnosti je vykurovacia a klimatizačná jednotka + 2ks stropných kazetových žiaričov.
Kancelária je čiastočne zariadená, nachádza sa v nej veľká vstavaná rohová kartotéka. V prípade záujmu je možné ju po dohode, za prijateľnú cenu, kompletne dozariadiť kancelárskym nábytkom.
Na chodbe sú nájomníkom k dispozícií spoločné vstupné priestory s kuchynkou, dámskymi a pánskymi toaletami. Spoločné priestory sú upratované 2x týždenne, čo je už zohľadnené v cene nájmu.

Cena prenájmu je 334,-€/mesiac + DPH, cena za parkovacie miesto je 25,- €/mesiac + DPH, záloha za energie sa platí vo výške 100,-€/mesiac + DPH. Vyúčtovanie energií je 1x za rok.

Budova má veľmi dobrú strategickú polohu na hlavnom ťahu do mesta Nitra z R1, pričom z Levickej ulice je veľmi dobrá dostupnosť i do centra mesta.


Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!".
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová