prenájom sklad Levice

prenájom sklad Levice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom sklad Levice

Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na prenájom výrobné priestory vhodné pre ľahkú priemyselnú výrobu s celkovou plochou 2 187 m2.
Výrobné priestory sa nachádzajú na 1. poschodí. K týmto priestorom prislúchajú aj kancelárie, šatne a sociálne zariadenia. Plocha týchto priestorov spoločne so schodišťom činí 1 296 m2

Na prízemí sa nachádzajú priestory na kancelárie, chodba a sociálne zariadenia o ploche 891 m2

Prístup pre nákladnú dopravu je zabezpečený po asfaltovej ceste. Parkovisko v areáli objektu. Všetky inžinierske siete sú k dispozícii. Priestory sú po čiastočnej rekonštrukcii. Cena nájmu: 2,50 eur/m2/mesiac bez energií.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra