prenájom obchodný priestor Nitra, Braneckého

prenájom obchodný priestor Nitra, Braneckého

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom obchodný priestor Nitra, Braneckého

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom prevádzkovo-obchodný priestor v centre mesta Nitra, časť Staré mesto, Braneckého ulica. Budova sa nachádza v tichej lokalite na križovatke ulíc Svetlá a Braneckého. Je to ideálny priestor pre poskytovanie služieb (kaderníctvo, kozmetika, masáže, veterinárna ambulancia) a iné.
Dispozícia: menší otvorený priestor s 2 samostatnými vstupmi o výmere 55m2, 3x toaleta. Exteriér: plastové okná, nová fasáda, odpad prešiel rekonštrukciou v roku 2010, elektro rozvody v roku 2017. Možnosť pripojenia na 380 V. Nad prevádzkou sa nachádza bytový priestor. Možné je rozčlenenie na viacero samostatných priestorov, nakoľko má stavba tri individuálne vstupy. Budova je napojená na všetky inžinierske siete. Veľmi dobrá možnosť parkovania. V prípade záujmu je možné prenajat až 62 m2.
Cena prenájmu je 13,00 eur/m2 mesiac + energie. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí majiteľovi depozit vo výške mesačného nájmu. Voľný po dohode s majiteľom.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová