prenájom kancelária Nitra, Novozámocká

prenájom kancelária Nitra, Novozámocká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom kancelária Nitra, Novozámocká

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory na Novozámockej ulici v Nitre, časť Dolné Krškany.
Ponúkané priestory sa nachádzajú v novostavbe s moderným a štýlovým industriálnym vzhľadom. Sú na prvom poschodí s vlastným vchodom a možnosťou bezproblémového parkovania pre zamestnancov i klientov v cene nájmu.
Konkrétne sa jedná o šesť samostatných kancelárskych priestorov o výmere:
A) 39,6 m2
B) 14,40m2
C) 15,30m2
D) 12,15 m2
E) 10,56 m2
F) 11,55 m2
Celková plocha ponúkaná k prenájmu je 104 m2. Ku kancelárskym priestorom samozrejme prislúchajú aj sociálne zariadenia a kuchynka. Po dohode je možnosť využívať i zasadací priestor s prezentačnou a telekomunikačnou technikou. Vysokorýchlostný optický internet je v cene prenájmu. Kancelárie sa prenajímajú ako nový holopriestor bez vnútorného zariadenia a vybavenia a budú k dispozícií pre nového nájomníka v máji 2018.
Celý objekt je zabezpečený aj kamerovým systémom.

Priestory sú veľmi vhodné ako sídlo firmy, nakoľko sa nachádzajú v lokalite Horné Krškany, na frekventovanej hlavnej ceste z Nitry do Nových Zámkov. Výborná dostupnosť do centra mesta i na rýchlostnú cestu R1 (4 km).

Cena prenájmu je 9,50 € bez DPH/m2/mesiac + záloha za energie, ktoré sú merané vlastnými meračmi pre ponúkané priestory.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková