prenájom obchodný priestor Nitra, Novozámocká

prenájom obchodný priestor Nitra, Novozámocká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom obchodný priestor Nitra, Novozámocká

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom obchodno skladový priestor v Nitre, časť Dolné Krškany. Budova postavená na hlavnom ťahu smer Nitra - Nové Zámky je ideálny priestor pre obchod, sídlo firmy, sklad a iné.
Dispozícia: veľký otvorený priestor so samostatným vstupom o výmere 155m2, zázemie o výmere 100m2 pozostávajúce z piatich menších priestorov od 4,7m2 po 20m2 využiteľných ako kancelárie alebo sklady + k tomu kuchynka, sprcha a toaleta.

Exteriér: okná, fasáda a strecha, prístup, boli zrekonštruované v roku 2011. Interiér: podlahy, dlažby, kuchynka a kúpeľňa boli zrekonštruované v roku 2016. Priestory sú klimatizované. K dispozícií je alarm a tri trezory. Je možné rozčlenenie na viacero samostatných priestorov, nakoľko má stavba tri individuálne vstupy. Budova je napojená na všetky inžinierske siete, má veľmi dobrú dostupnosť do mesta i na rýchlostnú cestu R1. Možnosť parkovania pre 3-4 autá.

Cena prenájmu je 1200,- vrátane DPH/mesiac + energie.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková