prenájom poľnohospodársky objekt Golianovo

prenájom poľnohospodársky objekt Golianovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom poľnohospodársky objekt Golianovo

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nehnuteľnosť v obci Golianovo, v samostatnom areáli poľnohospodárskeho družstva mimo lokality určenej na bývanie. Predmetom prenájmu je prízemný, samostatne stojaci murovaný objekt umiestnený na rovinatom pozemku. Budova je dvojloďová stavba postavená v roku 1988, podlaha je betónová, okná a stropy drevené, nosné konštrukcie a azbestocementová strešná krytina sú bez známok poškodenia. V oboch lodiach je pod úrovňou podlahy železobetónová zberná kanalizačná šachta. Rozmery celého objektu sú 18 m x 78 m pri výške 3,50 m.
Výhodou ponuky je možnosť variabilnej výmery od cca 400 m2 po takmer 1600 m2 v interiéri a tiež realizácia stavebných úprav podľa vlastných potrieb. Nehnuteľnosť umožňuje rôznorodé využitie – môže slúžiť ako výrobná prevádzka, skladové priestory, servis, dielňa, logistické centrum, alebo sa dá obnoviť jej pôvodné využitie v oblasti živočíšnej výroby.

Nehnuteľnosť je napojená na elektrickú energiu, avšak všetky vnútorné rozvody elektroinštalácií a súvisiace zariadenia sú demontované. K dispozícií je súhlas distribučnej spoločnosti a vyjadrenie k možnostiam pripojenia, ktoré predpokladá vyšší odber elektrickej energie aj pre potreby výrobnej prevádzky. Ostatné siete sú v dosahu. Možnosť navŕtať vlastnú studňu.

Objekt sa nachádza na úplnom okraji obce Golianovo, výhodou je tiež prístup po minimálne frekventovanej asfaltovej komunikácií do uzatvoreného a stráženého areálu. Budova je prístupná aj pre nákladné motorové vozidlá. V jej okolí je dostatočný manipulačný priestor, po spevnení plôch sa dá využívať aj ako parkovisko. Jeden zo vstupov do budovy v minulosti slúžil ako nákladná rampa pre kontajnerové vozidlá. Obec leží 12 km juhovýchodne od centra Nitry, najbližší privádzač na rýchlostnú cestu R1 (Nitra-východ) je vzdialený cca 6,5 km.

Cena prenájmu, ako aj súhlas či realizácia stavebných úprav môžu byť predmetom jednania s majiteľom.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík