prenájom poľnohospodársky objekt Golianovo

prenájom poľnohospodársky objekt Golianovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom poľnohospodársky objekt Golianovo

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nehnuteľnosť v zastavanom území obce Golianovo, v samostatnom areáli bývalého poľnohospodárskeho dvora mimo lokality určenej na bývanie. Obec leží 12 km juhovýchodne od centra Nitry, najbližší privádzač na rýchlostnú cestu R1 (Nitra-východ) je vzdialený cca 6,5 km.

Predmetom prenájmu je prízemný, samostatne stojaci objekt umiestnený na rovinatom pozemku. Celková výmera objektu 1532 m2 umožňuje viaceré možnosti využitia vrátane rozdelenia budovy na viac menších prevádzok, či realizáciu väčšieho zámeru – výroba, skladovanie, poľnohospodárske využitie, obnova chovu a podobne. Vzhľadom na aktuálny stav si vyžaduje väčšiu rekonštrukciu, najmä interiérové stavebné úpravy podľa predstáv nového nájomníka.
Budova bez súpisného čísla je murovaná rozľahlá dvojloďová stavba postavená v roku 1988, podlaha je betónová, okná a stropy drevené, nosné konštrukcie a azbestocementová strešná krytina sú bez známok poškodenia. V oboch lodiach je pod úrovňou podlahy železobetónová zberná kanalizačná šachta.

Nehnuteľnosť je napojená na elektrickú energiu, avšak všetky vnútorné rozvody elektroinštalácií a súvisiace zariadenia sú demontované. K dispozícií je súhlas distribučnej spoločnosti a vyjadrenie k možnostiam pripojenia, ktoré predpokladá vyšší odber elektrickej energie aj pre potreby výrobnej prevádzky. Ostatné siete sú v dosahu.

Nehnuteľnosť sa nachádza na úplnom okraji obce Golianovo, výhodou je prístup po minimálne frekventovanej asfaltovej komunikácií do uzatvoreného a stráženého areálu. Budova je prístupná aj pre nákladné motorové vozidlá. V okolí budovy vznikol po odstránení náletových drevín dostatočný manipulačný priestor, či parkovisko. Jeden zo vstupov do budovy je možné využívať ako nákladnú rampu pre kontajnerové vozidlá.

Cena prenájmu, ako aj súhlas či realizácia stavebných úprav môžu byť predmetom jednania s majiteľom.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík