prenájom poľnohospodársky objekt Nitra, Cabajská

prenájom poľnohospodársky objekt Nitra, Cabajská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom poľnohospodársky objekt Nitra, Cabajská

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom areál o celkovej výmere 30 árov, pričom budova je o výmere cca. 1100 m2 a cca. 1900 m2 tvoria spevnené betónové plochy s možnosťou parkovania pre kamióny.

Predná časť je tehlová, zateplená budova o výmere cca. 230 m2, čo tvorí obchodné priestory (open space) + cca. 70 m2 tvoria sociálne zariadenia, kuchynka, kancelária alebo školiaca miestnosť + technická miestnosť. Vykurovanie je radiátorové cez plynový kotol, TÚV cez 80l zásobník, objekt je čistý, udržiavaným, čerstvo vymalovaný, je napojený na alarm + vonkajšie kamery (je potrebné to oživiť). V miestnosti sa nachádza klimatizačná jednotka.

Cez prednú časť sa dostaneme do zadnej skladovej časti (možnosť aj samostatného vstupu z areálu) o výmere cca. 800 m2 so svetlou výškou cca. 10-14m, s veľkou vstupnom bránou pre nákladné vozidlá. Podlahy sú betónové s možnosťou používania vysokozdvižných vozíkov. Skladový priestor má možnosť využívať aj žeriav s nosnosťou 12,5 tony, celá plocha je ale momentálne nevykurovaná.

Strecha na oboch častiach budovy je zaizolovaná, zateplená s novou krytinou. Celý objekt je napojený na kanalizáciu, vodu, plyn a je tam aj dostatočná kapacita elektriny aj na výrobné možnosti.

Areál je hneď vedľa Cabajskej cesty, napojenie na diaľnicu R1 je cca. 300 m od areálu.

Nájom je vo výške 4.990,- Eur/mes. + DPH + energie.

Kontaktujte makléra