prenájom rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

prenájom rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

Realitná kancelárka RE/MAX Vám ponúka na prenájom rodinný dom v Nitrianskych Hrnčiarovciach v pokojnej ulici priamo pod lesom.
Dom sa nachádza na krásnom, pravidelne upravovanom pozemku, o výmere takmer 13 árov. Samotný dom s užitkovou plochou 200 m2 je dvojpodlažný, postavený z tehly v stredomorskom štýle.
Dizpozícia prízemia domu: vstupná chodba, veľká otvorená kuchyňa, klimatizovaná obývačka s krbom, prechod na terasu a do záhrady, jedna izba s vlastným výstupom na terasu, kúpeľňa so sprchovým kútom, práčkou a umývadlom, samostatná toaleta a odkladací priestor pod schodiskom. Kuchyňa reaizovaná v nadčasovom štýle s pracovným a raňajkovým ostrovčekom je snom každej domácej pani. Priame prepojednie spolu s obývačkou a veľkými oknami do záhrady vytvára veľkorysý spoločenský priestor.
Dispozícia poschodia: 3x spálňa, každá s balkónom, samostatná toaleta a veľká kúpeľňa s dvoma umývadlami, so sprchou i s vaňou. Dve z izieb majú veľké vstavné šatníkové skrine.
Všetky izby v dome, s výnimkou jednej na poschodí, sú klimatizované. S krbom je možné vykurovať, okrem obývačky s kuchyňou, cez prieduchy aj ďalšie tri izby.
Z každej strany horného poschodia domu, je krásny výhľad na široké okolie či do záhrady. Záhrada poskytuje dostatok súkromia na relax, je krásne vysadená stromami a zeleňou a v zadnej časti má prírodné jazierko na kúpanie. Okrem prestrešenej terasy je k dispozícii altánok na posedenia, záhradný domček či prístrešok pre dve autá. Dom je chránený zabezpečovacím a kamerovým systémom.
Nehnuteľnosť sa prenajíma čiastočne zariadená nábytkom, ako na fotografiách. Prenájom nie je vhodný pre rodinu s deťmi.

Virtuálna prehliadka:
https://my.matterport.com/show/?m=oKPo6oGqJSZ

Cena prenájmu je 1500,- € + energie/mesiac + depozit.

Lokalita sa vyznačuje pokojným bývaním v bezprostrednej blízkosti prírody s možnosťou pekných prechádzok priamo na Zobor či do okolitého lesa. Obec Nitrianske Hrnčiarovce disponuje potrebnou občiasnskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do mesta.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková