prenájom rodinný dom Jarok

prenájom rodinný dom Jarok

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Jarok

REZERVOVANÉ !!!!Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 3-izbový dom o výmere 100m2 v obci Jarok v katastrálnom území mesta Nitra. Je určený pre rodinu max. s jedným dieťaťom, ktorý preferujú bývanie na dedine.
DISPOZÍCIA
Dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa ide do 2 izieb, kúpeľni , špajze a obývačky, z ktorej sa prechádza do kuchyne. Izby sú vybavené posteľami a skriňami. Kúpeľňa disponuje toaletou, rohovou vaňou a automatickou práčkou. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, el. rúrou, rýchlovarnou kanvicou, a chladničkou s mrazničkou. Kúrenie je ústredné plynové s radiátormi. Wifi a TV programy v cene. Parkovanie je bezproblémové pri dome a vo dvore. Súčasťou domu je aj úžitková záhrada. V blízkosti domu sa nachádza zastávka, odkiaľ premáva nielen medzimestská doprava ,ale aj pravidelná linka pre zamestnancov JLR- Jaguar Land Roveru. Kompletná občianska vybavenosť ako MŠ, ZŠ, pošta a supermarket sa nachádza v pešom dosahu. Cena za prenájom pre dve osoby je 550 eur a tri osoby 650 eur. Zvieratá nie sú v dome povolené. Pri podpise zmluvy sa platí jednomesačné nájomné + depozit. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám?
Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra