prenájom rodinný dom Melek

prenájom rodinný dom Melek

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Melek

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom nehnuteľnosti, nachádzajúce sa v obci Melek (Vráble 5 km, Zlaté Moravce 25 km, Levice 29 km, Nitra 30 km).
Súbor nehnuteľností, ktorý je súčasťou ponuky, sa prenajíma spolu aj samostatne – preferovaný je dlhodobý prenájom celku, kedy sa cena nastaví individuálne na základe dohody.
Opis jednotlivých samostatných budov a možnosti ich využitia:
1. Samostatne stojaci 3-podlažný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii. Vhodný ako rodinný dom pre väčšiu rodinu, pre viac rodín aj ako ubytovňa. Na každom poschodí sa nachádza vlastné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. Na prízemí spoločná plne vybavená kuchyňa. 2 samostatné vstupy, na poschodí veľká terasa. Klimatizácia v každej izbe, zavedený internet. Možnosť parkovania pred domom alebo v murovanej garáži.
Cena: 3000 EUR / mesačne / objekt.

2. Samostatne stojaci menší rodinný dom, vhodný pre rodinu, ktorá chce mať súkromie a dostatok vonkajšieho priestoru. Dispozícia: veľká vstupná hala, 2 spálne, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, technické zázemie. V objekte sú 2 klimatizačné jednotky, vymenené radiátory, samostatné vykurovanie.
Cena: 700 EUR / mesačne / objekt.

3. Rodinný dom vhodný pre jednotlivca, na firemné účely alebo ako sklad. Samostatne stojaci 2-izbový domček, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, vykurovanie elektrickými radiátormi, klíma, internet. Samostatná brána, spevnená plocha vhodná na parkovanie, možnosť využívať spoločnú záhradu.
Cena: 500 EUR / mesačne / objekt.

4. Hospodárske budovy – na pozemku sa nachádzajú maštale, ktoré v minulosti slúžili na chov ošípaných. Prízemný objekt má tvar dvojlode so vzájomným prepojením, v čiastočnom suteréne sa nachádza rozrábková miestnosť s kuchynským vybavením a sklad, z vonkajšej strany budovy je prístupná veľká udiareň a ďalšie skladovacie priestory. Vhodné pre väčší chov hospodárskych zvierat, ako chovná stanica a podobne.
Cena: 1000 EUR / mesačne / objekt.

5. Garáže a sklady samostatne prístupné z asfaltovej cesty – vhodné na parkovanie, skladovanie, ľahké opravy a výrobu.
Cena: 250 EUR / mesačne / objekt.

Parcely v okolí budov sú využívané ako okrasná a úžitková záhrada a z veľkej časti ako ovocný sad. Na pozemku sa ešte nachádza stavba drevenej garáže (sklad), ktorá je kompletne podpivničená, pivnica má 2 samostatné vstupy a celkovo ju tvoria 3 miestnosti. Všetky vonkajšie plochy sú upravené a prispôsobené na parkovanie väčšieho počtu motorových vozidiel, oplotenie je nové. Objekty sú pripojené na obecný vodovod, elektrinu a plyn, na pozemku sa nachádzajú 2 žumpy a vlastná studňa.
Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra: Mgr. Peter Frančík 0948 781 211.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík