prenájom rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

prenájom rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na dlhodobý prenájom zariadený rodinný dom v obci
Nitrianske Hrnčiarovce. Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-8 min. autom alebo prostredníctvom MHD. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, pošta, potraviny, reštaurácia,kaviareň, školské a zdravotnícke zariadenia, služby.


Dom sa nachádza na hlavnej ceste. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, troch samostatných izieb, kuchyne , kúpeľne s sprchovacím kútom a WC. Dom čiastočne zrekonštruovaný, je vhodný pre firemných zamestnancov alebo rodinu. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená, vhodná pre bývanie 5-6 osôb. Parkovanie vo dvore, možnosť využiť garáž. V prípade záujmu je k dispozícií i veľká záhrada za domom. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Cena prenájmu 700 € /mes + energie .
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra