prenájom rodinný dom Nitra, Kyjevská

prenájom rodinný dom Nitra, Kyjevská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Nitra, Kyjevská

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom ubytovanie v rodinnom dome (1/2 dvojdomu) v Nitre, časť Zobor, Kyjevská ul. (smer N.Hrnčiarovce).
Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s výmerou 406 m2 a ponúka komfortné bývanie s vlastnou záhradou a garážou pre viacčlennú rodinu. Tento dvojpodlažný dom je kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi, v suteréne sú miestnosti s dostatkom odkladacieho priestoru a vínnou pivnicou.
Dispozícia:
1. podlažie - vstupná hala, samostatná izba, priestranná obývacia miestnosť, kuchyňa so vstupom na terasu a zároveň aj na záhradu, špajza, toaleta.
2. podlažie - 3 samostatné izby (2 disponujú lodžiou), šatník, kúpeľňa vybavená dvomi umývadlami, vaňou, sprchovým kútom, samostatná toaleta.
V dome sú zavedené všetky inžinierske siete, kúrenie je ústredné-plynové, zabezpečené radiátormi.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, škôlka (priamo pri dome), škola, obchod, zastávka MHD (spoje č.25, 26, 27), ľahká dostupnosť do centra mesta.
Nájomné je vo výške 1.100,- € mesačne + 200,- € energie. Výška depozitu je vo výške jednomesačného nájmu.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra