prenájom rodinný dom Lehota

prenájom rodinný dom Lehota

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Lehota

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom rodinný dom v obci Lehota vzdialenej iba pár km od Nitry a 1 km od diaľnice R1.
Rodinný dom je tehlový, má garáž + 1 parkovacie státie, má 4 izby a je postavený na 915 m2 veľkom pozemku v centre obce Lehota hneď vedľa obchodu Coop Jednota. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: nová strecha, nová elektroinštalácia, nové zateplenie, nové kúrenie - radiátorové cez plynový kotol Beretta s prietokovým ohrievačom na prípravu TÚV, platové okná, nové stierky, nová dlažba, podlahy, veľká kuchynská linka do U-čka, veľká kúpeľňa so sprchovým kútom s WC a bidetom, krb v jedálni.
Dom je kompletne zariadený pre maximálne 4 ľudí - WIFI internet, TV, gauč, postele, chladnička, sporák, práčka, ostatné vybavenie domu.
Cena nájmu je 700 Eur + 150 Eur energie.

Na nehnuteľnosti nie je vypracovaný energetický certifikát.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra