prenájom rodinný dom Výčapy-Opatovce

prenájom rodinný dom Výčapy-Opatovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Výčapy-Opatovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom zariadený, priestranný, novozrekonštruovaný 2 izbový rodinný dom vo Výčapoch-Opatovciach. Dom sa nachádza na hlavnej ceste v dobrej dostupnosti do Priemyselného parku, Nitry ako aj Topoľčian.

Dispozícia domu: vstupná veranda so šatníkom, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, chladnička, 2x samostatná spálňa (22 m2 a 18 m2 - menšia má vstup z kuchyne), kúpeľňa sprchovými kútmi, umývadlami, 2x WC a pisoár. Okná a vstupné dvere sú plastové. V suteréne sa nachádza technická miestnosť. Dom je momentálne nezariadený. Zariadený bude podľa primeraných požiadaviek nájomníkov (postele, skrine, kuchynské vybavenie, práčka, TV). V dome je zavedené WIFI, cez ktoré sa ovláda aj kúrenie. Strecha prešla rekonštrukciou v roku 2019. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Dom je napojený na obecný vodovod a kanalizáciu. Parkovanie je možné pred domom. Ubytovanie je vhodné pre rodinu, prípadne pre skupinu pracujúcich. V obci je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, obchody.

Cena prenájmu je 600 € / mesiac s energiami, v prípade skupiny pracujúcich + 200 € energie. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí nájom, záloha na energie a vratný depozit vo výške jedného nájmu.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová