prenájom rodinný dom Nitra, Bottova

prenájom rodinný dom Nitra, Bottova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Nitra, Bottova

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom ubytovacie priestory v polyfunkčnej budove v Nitre, Bottova ulica so samostatným vchodom. Priestory sa nachádzajú v dobrej dostupnosti na R1 ako aj do mesta.
Dispozícia: 3x jednolôžková izba, 2x dvojlôžková izba, kuchyňa s potrebným kuchynským vybavením, mikrovlnka, chladnička, kúpelňa (sprchový kút, vaňa, WC, bidet, práčka), 2x samostatné WC, spoločenská miestnosť s TV, krbové kachle, samostatné kúrenie regulované termostatom. K dispozícii WIFI, bezproblémové parkovanie. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Nehnuteľnosť je možné využiť na ubytovanie pre cca 7-8 osôb, kancelárie, resp. sídlo firmy a prenajíma sa ako celok. Spolu 220 m2.
V okolí je kompletná občianska vybavenosť – pizzeria, škola, škôlka, obchody.

Cena prenájmu je 2 000 € / mesiac vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 3x nájom a 1x vratný mesačný depozit.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová