prenájom rodinný dom Nitra, Slamkova

prenájom rodinný dom Nitra, Slamkova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Nitra, Slamkova

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom zariadený rodinný dom v Nitre, v mestskej časti Veľké Janíkovce. Dom typu bungalov o veľkosti 137 m2 sa nachádza na peknom rovinatom pozemku o výmere 455 m2.

Dispozícia domu: vstupné zádverie, chodba, 3x samostatná izba, z toho jedna s výstupom na terasu, obývačka s krbom spojená s kuchyňou, kúpeľňa so sprchou, toaletou a bidetom + jedno samostatné WC.

Táto nehnuteľnosť, ktorá je vhodná k okamžitému nasťahovaniu je nielen zariadená nábytkom, ale i kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi a riadom, vrátane umývačky riadku. Samozrejmosťou je aj TV a pripojenie na internet.

Exteriér domu je oplotený, tvorí ho terasa s posedením, udržiavaný trávnik, prístrešok pre auto + ďalšie parkovacie státie.

Cena prenájmu je 700,- €/mesiac + 150,- €/mesiac.


Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková