prenájom rodinný dom Veľké Zálužie

prenájom rodinný dom Veľké Zálužie

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Veľké Zálužie

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 4 izbový dom vo Veľkom Záluží v radovej zástavbe, s garážou, terasou a záhradkou. Dom je v tichej lokalite, v blízkej dostupnosti na diaľnicu D1.
Dispozícia domu: vstupná hala, samostatné WC, technická miestnosť, špajza, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, prepojená s veľkou obývačkou, z ktorej je výstup na terasu. 1. np: 3x samostatná spálňa (jedna má výstup na balkón), kúpeľňa so sprchovým kútom a veľkou rohovou vaňou, samostatné WC. V suteréne sa nachádza technická miestnosť a garáž.
Dom sa prenajíma nezariadený a je voľný ihneď. V obci je kompletná občianska vybavenosť.

Cena prenájmu je 500 € / mesiac + energie, ktoré si nájomca hradí sám podľa skutočnej spotreby. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí vratný mesačný depozit.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová