prenájom rodinný dom

prenájom rodinný dom

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na dlhodobý prenájom rodinný dom v Leviciach, mestská časť Horša. Je to krásny, priestranný, veľkometrážny 365 m2 rodinný dom, s vkusne upraveným pozemkom, ktorý ponúka pokojné bývanie v kľudnom prostredí pre firmu, prípadne rodinu.
Dom je dvojpodlažný, s troma samostatnými izbami, priestrannou kuchyňou a jedálňou, dvoma kúpeľňami a dvoma spoločenskými miestnosťami. Jedna sa nachádza na prízemí pri schodišti a na poschodí je druhá veľká otvorená miestnosť vo forme galérie.
V kúpeľni je k dispozícii hydromasážna rohová vaňa aj sprchovací parný kút, práčka a sušička. Kuchyňa je veľká a kompletne zariadená so vstavanými spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, plynová varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, umývačka riadu.
Na dvore je postavený veľký zastrešený altánok so sedením a grilom. Pozemok s rozlohou 838 m2 je svahovitý, nachádza sa tu aj samostatne stojaca garáž, kde je jedno parkovacie miesto a druhé parkovacie miesto využiteľné pred garážou. Na celom pozemku je zabudovaná závlaha s pripojením na vlastnú studňu. K domu prislúcha aj vínna miestnosť so vstupom do klenbovej pivnice.
Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a podlahovým kúrením v celom dome.
Dom sa nachádza v tichom prostredí a ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu. Zastávka mestskej dopravy je 5 min. peši.

V cene sú zahrnuté energie, neobmedzený internet aj televízia. Cena mesačného nájomného je 1300,- Eur vrátane energií. Dom je k dispozícii od 01.01.2019. Majiteľ ponúka možnosť dorobenia hornej kuchyne, prípadne štvrtej izby v jeho réžii.

Kontaktujte makléra