prenájom rodinný dom Branč

prenájom rodinný dom Branč

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom rodinný dom Branč

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na dlhodobý prenájom zariadený rodinný dom v obci Branč, vzdialenej od NR 13 km. Dom sa nachádza na konci obce na hlavnom ťahu smer Nové Zámky s veľmi dobrou dostupnosťou do Nitry, Nových Zámkov, Šale i Levíc.

Dom má dva vstupy a dispozične pozostáva zo: vstupnej verandy, predsiene, dvoch samostatných spální, jednej prechodnej izby, kuchyne so špajzou, kúpeľne s vaňou, samostatného WC a letnej kuchyne. Pred niekoľkými rokmi bol dom zrekonštruovaný v interiéri i exteriéri.
Dom je vhodný pre firemných zamestnancov alebo rodinu bez malých detí. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená nábytkom a vybavením a vhodná pre bývanie 5-6 osôb. Parkovanie vo dvore pre 4-5 áut. Terasa s posedením zvyšuje komfort oddychu pri dome. V prípade záujmu je k dispozícií i veľká záhrada za domom.

Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Cena prenájmu 750,- € + 200,- € energie. Vratný depozit 950,- €.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková