prenájom 5 a viac izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

prenájom 5 a viac izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 5 a viac izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom celkovo 5-izbový zariadený byt v centre mesta Nitra. Byt s rozlohou 114 m2 sa nachádza v tehlovej budove na 3/3 poschodí s výťahom priamo v centre mesta na pešej zóne. Ide o historickú nehnuteľnosť funkcionalistickej architektúry v Nitre. Byt disponuje veľkou obývačkou, spálňou, pracovňou a dvoma menšími izbami. Kuchyňa je samostatná spolu s komorou.

Vybavenie bytu:

- obývacia izba s obývacou stenou, veľkou TV, koženou sedacou súpravou
- spálňa s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou
- pracovňa s pracovným stolom, posteľou
- kúpeľňa s rohovou vaňou, práčkou, vlastným plynovým kotlom zabezpečujúcim kúrenie a ohrev teplej vody
- kuchyňa s veľkorysým priestorom na varenie
- samostatná toaleta
- 2 ďalšie menšie izby
- orientácia bytu na východ a západ

Tento byt je vhodný pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie v centre mesta. S rozlohou 114 m2 a 5 izbami ponúka dostatok priestoru pre rodinu alebo pre náročných klientov. Rozľahlá obývačka s koženou sedacou súpravou a vysokými stropmi pridávajú bytu na exkluzivite.

Výhodou je aj vlastný plynový kotol, ktorý zabezpečuje úsporné kúrenie a ohrev teplej vody. Cena, vrátane internetu, káblovej TV a jedného parkovacieho státia, je veľmi priaznivá a zahŕňa aj zariadenie bytu. Kúpeľňa s rohovou vaňou a 2x TV v obývačke aj v kuchyni pridávajú na komforte bytu.

Byt sa prenajíma zariadený v cene 900 EUR/mesiac, v cene sú zahrnuté poplatky a energie, internet, káblová televízia, parkovanie v blízkosti bytu. Spolu s nájomným sa uhrádza depozit vo výške mesačného nájomného. Majitelia preferujú záujemcov bez domácich zvierat, rodiny s deťmi sú vítané.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť pre luxusné bývanie v centre mesta a zarezervujte si tento byt ešte dnes!

Kontaktujte makléra