prenájom 3 izbový byt Nitra, Kmeťova

prenájom 3 izbový byt Nitra, Kmeťova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, Kmeťova

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom krásny, ešte neobývaný 3-izbový byt v novostavbe s nádherným výhľadom na celé mesto. Byt je nezariadený, takže si ho môžete zariadiť podľa svojich predstáv.

Byt s úžitkovou plochou 74 m2 je priestranný, keď si k úžitkovej ploche pripočítate južnú lodžiu a severnú terasu, celkovo si budete užívať až 115 m2 plochu, s jednoduchým parkovaním pre vaše vozidlo. Súčasťou bytu je aj veľká súkromná terasa (28 m2) s výhľadom na celé mesto, kde si môžete užívať pokojné chvíle s rodinou alebo priateľmi. Okrem toho, byt má aj lodžiu (12 m2) na južnej strane, ktorá vám poskytne ešte viac priestoru na relaxáciu.

Dispozične sa po vstupe do bytu ocitnete v priestrannej chodbe, z ktorej sa vľavo vchádza do šatníka (3 m2), ďalej do kúpeľne s vaňou a toaletou (7.8 m2). Následne vchádzate do obývacej časti spojenej s kuchynským kútom v tvare U, ktorý obsahuje vstavané spotrebiče. Vpravo z obývacej izby sa nachádzajú 2 izby (12 a 13 m2) s výstupom na lodžiu. Z obývacej izby sa vychádza na terasu.

Byt sa prenajíma nezariadený v cene 850 EUR/mesiac, v cene sú zahrnuté poplatky a energie. Internet zostáva v réžii nového nájomníka. Spolu s nájomným sa uhrádza depozit vo výške mesačného nájomného.

Ak hľadáte nový, moderný byt s výhľadom a súkromím, neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Kontaktujte makléra