prenájom 3 izbový byt Nitra, Palánok

prenájom 3 izbový byt Nitra, Palánok

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, Palánok

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!!

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom moderný, priestranný 3 izbový byt s vlastným parkovacím státím, veľkým balkónom smerovaným do kľudného átria rezidencie TABÁŇ. Byt je o výmere 73 m2 a nachádza sa na 6/7 podlaží. Všetky okná bytu sú orientované na južnú svetovú stranu, čo dotvára príjemnú atmosféru vkusne zariadeného bytu.

Dispozícia:
vstupná predsieň so vstavanou skriňou, pri vstupe sa nachádza samostatné WC, obývacia izba s výstupom na balkón, ktorá je prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou,1x spálňa s výstupom na balkón, 1x hlavná spálňa so vstavaným šatníkom, taktiež s výstupom na balkón, kúpeľňa s vaňou.

Byt je kompletne zariadený novým nábytkom, TV a vstavanými spotrebičmi, vrátane práčky, či umývačky riadu. Všetky izby sú samostatne klimatizované.

V bloku "C" sa nachádzajú dva výťahy, ktoré vám zabezpečia prechod z podzemného parkoviska "suchou nohou" až na poschodie bytu. Na rovnakom poschodí sa nachádza aj pivničná kobka prislúchajúca k bytu o štandardných rozmeroch. Celý blok je pod kamerovým systémom. Rezidencia TABÁŇ je polyfunkčný projekt, ktorý ponúka niekoľko kaviarní, či predajní priamo v obytnom bloku. Byt je v priamom centre mesta Nitra a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Priamo cez cestu je nákupné centrum.

Cena prenájmu je 850€/mesiac, vrátane energií a podzemného súkromného parkovacieho miesta.
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške dvoj mesačného nájmu.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najlepšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Kontaktujte makléra