prenájom 3 izbový byt Nitra, 8. mája

prenájom 3 izbový byt Nitra, 8. mája

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, 8. mája

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na 1. poschodí z troch bez výťahu. Priestranný byt, o celkovej podlahovej ploche 86,52 m2.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba so šatníkom, 3 izby - z toho 2 priechodné, kuchyňa, špajza, kompletný servis - chladnička, rýchlovarná kanvica, elektrická rúra, elektrická varná doska - BONUS - zabudovaný filter na vodu, kúpeľňa so sprchovým kútom, práčka, samostatné WC, vo všetkých izbách a aj na chodbe - roldory. V byte je wi-fi, televízny prijímač sa v byte nenachádza. Kompletne zariadený byt je okamžite pripravený na nasťahovanie nového nájomníka a je vhodný pre komfortné bývanie dvoch osôb. Nie je vhodný pre študentov.

V tejto kľudnej lokalite je všetka občianska vybavenosť - škola, škôlka, nemocnica, blízko do centra mesta, MHD, vlaková a autobusová stanica, dobra dostupnosť na R1. Bezproblémové parkovanie nakoľko k bytu prináležia dve parkovacie miesta.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Cena prenájmu je 450 € + 100 € energie. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí vratný depozit vo výške 550 €.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť prenajatá najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová