prenájom 3 izbový byt Nitra, Mariánska

prenájom 3 izbový byt Nitra, Mariánska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 3 izbový byt Nitra, Mariánska

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom pekný priestranný 3 izbový byt v úplnom centre mesta na Mariánskej ulici.
Nehnuteľnosť sa nachádza v uzatvorenom areáli s vlastným parkovaním. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3. poschodí tehlového bytového domu. Krásne priestranný byt o výmere 82m2 + 2x balkón, je kompletne zrekonštruovaný a zariadený nábytkom, spotrebičmi a kuchynským vybavením tak, že novému nájomníkovi poskytne všetok potrebný komfort bývania, s tým najlepším benefitom, ktorým je poloha priamo v historickom centre mesta.

Dispozícia bytu: Vstupná hala so šatníkom, kúpeľňa so sprchovým kútom a práčkou, samostatná toaleta, kuchyňa so špajzou, jedna prechodná izba s balkónom, jedna samostatná izba s balkónom a priestranná obývačka taktiež s výstupom na balkón.

Cena prenájmu 600,- eur + 50,- eur energie pre jednu osobu (70,- eur pre dve osoby). V cene prenájmu je aj internet. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške jedného mesačného nájmu.
Byt je vhodný pre maximálne dve pracujúce osoby.
Lokalita sa vyznačuje pokojným bývaním s dobrým parkovaním a kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah ruky.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková