prenájom 2 izbový byt Nitra, Hlboká

prenájom 2 izbový byt Nitra, Hlboká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom 2 izbový byt Nitra, Hlboká

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt v novostavbe na Hlbokej ulici v Nitre. Byt o výmere 48 m2 dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne spojenej s toaletou a balkóna.

Nehnuteľnosť je kompletne zariadená a poskytuje všetko potrebné vybavenie pre komfortné bývanie. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Lokalita sa vyznačuje veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta a taktiež na diaľnicu (cca 2 min. autom) a dobrou občianskou vybavenosťou.

Cena prenájmu je 550 €/mesiac s energiami. Minimálna dĺžka prenájmu je na jeden rok. Byt je vhodný pre max. 2 osoby, bez domácich zvierat. Pri podpise zmluvy sa majiteľovi platí depozit vo výške troch mesačných nájmov.


Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.


Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová